Objednávka

Firma sa zaoberá kyvadlovou prepravou balíkov, batožiny a rôzneho tovaru zo SR (Slovenska) a ČR (Čiech) do UK (Anglicka) a naopak z UK (Anglicka) na SR (Slovensko) a ČR (Čiech).

 

Preprava je od prvých dverí k prvým dverám (z adresy na adresu). Vyzdvihovanie balíkov sa uskutočňuje každý týždeň po telefonickom dohovore alebo online objednávke na vašej adrese. Zásielky môžte doniesť aj k nám na sklad v južnom Londýne.  Prepravované balíky sa doručujú na doručované miesto v dobe od 5 až do 10 dni po ukončení daného zberu.  Balík musí byť riadne zabalený a označený na viditeľnom mieste adresou a telefonickým kontaktom odosielateľa a príjemcu. Cestovné tašky a batožiny musia byť riadne označené, najlepšie ak si vytlačíte štítky a upevnite ich páskov na rúčku.  Každá zásielka (myslime kus krabica, box, taška) nesmie presahovať 25kg. Môžte mať 3 kufre napr. 25kg + 100 krabíc, ale jeden kus by mal vážiť do 25kg max.kôli manipulacií. Ak to nieje Stroj a iné. Pri odoslaní formulára vyjadrujete súhlas s našími prepravnými podmienkami a súhlas so spracovaním osobných údajov pre interné potreby. Podmienky nájdete v sekcií kontakt.  Ak si nieste istý s niečim pri objednávke, prosím neváhajte nám napísať na prepravamplusm@gmail.com a radi Vám pomôžeme. 

 

Platba sa uskutočňuje pri vyzdvihnutí alebo pri preberaní balíka. Ďalšia možnosť je platba na účet po prevzatí balíka. Šofér Vám povie cenu a Vy z pohodlia vášho domova môžte platbu uhradiť na náš účet v UK. Číslo účtu a sort code nájdete v sekcií kontakty. Ako variabilný symbol uveďte Číslo objednávky.

Našou úlohou je zjednodušiť prístup k naším službám, a preto Vám poskytujeme možnost urobiť objednávku priamo z našej webovej stránky

Nasledujúce poštové smerovacie čísla sa budú zavážať v nasledujúcich dňoch:

(tieto rozdelenia sú orientačné a môžu sa meniť v závislosti od dopravnej situácie na cestách. Vždy, Vás budeme informovať jeden deň vopred sms správou, alebo emailom. )

Piatok - ME,CT,IP,HP,LU,OX,MK,CM,SG,SO,RG,,PO,GU,SL,RH,BN,TN

Sobota :

SS,CO,CB,PE,NN,CV,LE,DE,NG,LN,S,DN,WF,HD,HX,OL

Nedeľa: BL,M,WN,WA,L,CW,SK,ST,TF,WS,WV,B,DY,DR,GL,NP,CF,BS,BA,SN,DT,BH,SP,

Nedeľa ,Pondelok, Utorok, - Zona 1 

 

Poštové smerovacie čísla NR sa budú zavážať raz do mesiaca vždy posledný zber v mesiaci. 

Novinky mailom

+44 7730 228 658
+421 948 144 070

Novinka!

Začíname prepravu Rakúsko a Nemecko